"Mani cepina tas, ka nevar pieņemt partnerattiecību likumu, ka te grasās ieviest militāro mācību un atsaucas uz Norvēģiju. Mani bērni ir izgājuši cauri Norvēģu vidusskolas izglītības sistēmai, un neko tādu es neatceros. Mēs zinām, ka Padomju Savienība beidzās, jo cilvēki gribēja džinsus un botas. Cilvēkus pievilināja labāka dzīve, nevis kaut kādas abstraktas idejas par ienaidniekiem," stāsta kinorežisore Ilze Burkovska Jacobsen. 

 

Video: https://youtu.be/G-nlqqORBJw 

 

Ilzes Burkovskas Jacobsen animācijas filma “Mans mīļākais karš” pasaules pirmizrādi piedzīvojusi un saņēmusi galveno balvu Ansī festivālā (Festival international du film d’animation d’Annecy), saņēmusi apbalvojumus desmitiem citu pasaules mēroga festivālu, tostarp arī pašmāju Lielā Kristapa balvu par labāko animāciju, kā arī izvirzīta ASV Kinoakadēmijas balvai.

 

Ļoti patika podkāsts? Pastāsti par to saviem draugiem un kļūsti par patronu!

 

Piesakies su jaunajai ziņu lentai - "Ziņotājs ziņo", seko mums Facebook:  spied like un šēro; apskati Supersieviešu lapu.  Klausies mūs PatreoniTunesPodBeanSpotify, YouTube Delfi un citās podkāstu klausīšanās vietnēs.

Mēs atbalstām centru MARTA un aicinām to darīt arī Tevi.

 

Paldies mūsu brīnišķīgajiem draugiem Kasparam un Ērikam, kas ļāva filmēt šīs sezonas epizodes savās mājās!

 

Izmantotā mūzika:

A. A. Aalto, Corps Of Discovery

Chad Crouch, Wilsons Snipe

Doctor Turtle, You Um I'll Ah

Komiku, Disco Cat

RoccoW, Musicisexpressionofartthroughthemediumofsound

RoccoW, Nontinde Vendor Theme

17, Action Fight

 

Video un skaņa: Marta Herca, Kaspars Saltums

Share | Download(Loading)
Podbean App

Play this podcast on Podbean App